Wybór oferenta – odbiór i utylizacja odpadów medycznych

w ramach zapytania nr 04/EFS 9.2.1/2022

ogłoszonego dnia 15. 12.2021r.

Dostawa usługi na odbiór i utylizację odpadów medycznych w ramach realizacji projektu pn: Usługi społeczne dla osób niesamodzielnych w Zagłębiowskim Centrum Wsparcia Opiekuńczo-Rehabilitacyjno-Psychologicznego, współfinansowanego ze środków EFS RPO WSL 2014-2020 w trybie

W celu wyłonienia dostawcy usługi odbioru i utylizacji odpadów medycznych, Hospicjum Sosnowieckie w dniu 15.12.2021r. ogłosiło zapytanie ofertowe w trybie zamówień o wartości poniżej 50.000,00 zł netto.

Postępowanie przeprowadzone zostało zgodnie z zasadą konkurencyjności określoną w Wytycznych z dnia 21 grudnia  2020r. w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020

1. Opis przedmiotu zamówienia:
  2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i utylizacji odpadów medycznych wyszczególnionych w załączniku nr 1 do Zapytania z Zagłębiowskiego Centrum Wsparcia Opiekuńczo – Rehabilitacyjno – Psychologicznego prowadzonego przez Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Ap.
  3. Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie raz w tygodniu przez okres obowiązywania umowy. Konkretny dzień oraz godziny będą uzgodnione na etapie podpisania umowy.
  4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia częstotliwości odbioru odpadów do dwóch razy w tygodniu jeżeli będzie taka potrzeba.
  5. Wykonawca w czasie odbioru odpadów musi być zaopatrzony w posiadającą legalizację wagę do ważenia odpadów.
  6. Wykonawca zobowiązany jest do potwierdzenia odbioru odpadów.
  7. Pozostałe warunki wykonania zamówienia znajdują się w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 4 do zaproszenia.
  8. Podane rodzaje i ilości odpadów medycznych mają charakter szacunkowy i nie są wiążące dla Zamawiającego.
  9. Wykonawca zobowiązuje się do starannego wykonania usług będących przedmiotem umowy, przy użyciu własnego sprzętu.
  10. Wykonawca po przyjęciu odpadów medycznych od Zamawiającego ponosi za nie całkowitą odpowiedzialność.
  11. Transport odpadów medycznych z terenu obiektów Zamawiającego powinien odbywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu ruchu
  12. Termin realizacji zamówienia:

1.Termin wykonania zamówienia: od podpisania umowy  do 31.12.2022r.

1. Odbiór odpadów odbywać się będzie z ośrodka stacjonarnego przy ul. Hubala Dobrzańskiego 131 w Sosnowcu
  • Informacja o upublicznieniu zapytania.

Postępowanie przeprowadzone zostanie zgodnie z zasadą konkurencyjności określoną w Wytycznych z dnia 21 grudnia 2020r. w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

Miejsce upublicznienia zapytania ofertowego:

www.hospicjumsosnowiec.pl

1. Termin składania ofert:

Termin składania ofert wyznaczono na dzień 28.12.2021., do godz. 10.00 ,

1. Kryterium oceny ofert:

W wyborze oferty przyjmuje się jedno kryterium : cena

1. cena (C) – waga 100 %

Zamawiający przyzna punkty na podstawie poniższego wzoru:

Najniższa cena jednostkowa brutto

C = —————————————————-   x 100

Cena w badanej ofercie

C – ilość punktów przyznana w kryterium cena

Przy ocenie w kryterium cena wykonania przedmiotu zamówienia najwyżej będzie punktowana oferta z najniższą ceną brutto.

1. Warunki do spełnienia przez Oferentów:
  2. Sytuacja podmiotowa wykonawcy.

Wykonawca posiada uprawnienie do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.

1. Zdolność ekonomiczna i finansowa

Wykonawca znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej należyte wykonanie zamówienia.

1. Zdolność techniczna

Wykonawca posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, oraz dysponuje potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania danego zamówienia.

• Wykaz ofert, które wpłynęły do Zamawiającego

W wyznaczonym terminie wpłynęła następująca  oferta:

Nazwa i adres Oferenta Data wpływu oferty Cena brutto
  • Informacja o spełnieniu warunku braku powiązań.

1.Informacja o spełnieniu warunku braku powiązań ze strony Oferentów.

Oferenci , oświadczyli, że nie są powiązani osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym lub Partnerem lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy.

2.Informacja o spełnieniu warunku braku powiązań ze strony Zamawiającego.

Wybór oferty.

Komisja w składzie : Beata Bandura, Małgorzata Czapla , Krzysztof Gryc w dniu 28.12.2021r. o godz. 10.30 otworzyła koperty z ofertami. Protokół z otwarcia ofert został podany do wiadomości oferentom. W dniu 28.12.2021r. komisja dokonała przeglądu oferty pod kątem formalnym oraz dokonała oceny merytorycznej.

Oferta spełniła warunki formalne i została dopuszczona do oceny merytorycznej.

Nazwa i adres Oferenta Data wpływu oferty Cena brutto Ocena
AM-MED. Marcin Wojtysiak, 41-200 Sosnowiec, ul. Narutowicza 48B/116 28.12.2021 godz. 9.15 7,99 zł 100 pkt.

Do realizacji została wybrana firma AM-MED Marcin Wojtysiak.

Data sporządzenia protokołu postępowania: 28.12.2021r.