Zapytanie ofertowe – dostawa żywności 2023

Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Ap. zaprasza do składania ofert w ramach zapytania:

Dostawa żywności do kuchni w   Hospicjum Sosnowieckim im. św. Tomasza Ap. w ramach realizacji projektu pn: „Usługi społeczne dla osób niesamodzielnych w Zagłębiowskim Centrum Wsparcia Opiekuńczo-Rehabilitacyjno-Psychologicznego”  współfinansowanego ze środków EFS RPO WSL 2014-2020.

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę żywności na potrzeby kuchni głównej w podziale na następujące Części:
  • Część  1 – Warzywa i owoce świeże
  • Część  2 – Artykuły nabiałowe
  • Część  3 – Jaja kurze spożywcze świeże
  • Część  4 – Warzywa i owoce mrożone
  • Część  5 –  Ryby
  • Część  6 – Artykuły różne (w słoikach, w puszkach, suche i sypkie)
  • Część  7 – Wędliny, drób i mięso

Oferty należy złożyć:

1. w formie papierowej w siedzibie Hospicjum Sosnowieckiego przy ul. Mjr H. Hubala-Dobrzańskiego 131  w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 800 – 1600 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.01.2023 do godz. 13:00,

2. w formie elektronicznej z wszystkimi podpisanymi załącznikami w Bazie Konkurencyjności do dnia 04.01.2023 do godz.13.00.

Szczegóły w załącznikach:
W dniu 29.12.2022 dodano załącznik: pytania i odpowiedzi.

Załączniki PDF

Załączniki w formacie Office