AOON
Usługa astystencka (AOON) będzie świadczona w sposób zindywidualizowany przez max 3 miesiące, uwzględniający rodzaj i stopień niepełnosprawności, wiek oraz indywidualne potrzeby osoby z niepełnosprawnością.
Usługa asystencka będzie obejmować wspieranie osób z niepełnosprawnościami w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego, edukacyjnego. W zależności od potrzeb osoby z niepełnosprawnością, usługa asystencka może obejmować również opiekę higieniczną oraz pomoc w czynnościach fizjologicznych.
Liczba os., które otrzymają wsparcie w zadaniu: 48.
-
Zgłoszenia:
-
Telefonicznie: tel. 32/832-94-00 wew. 20 w dniach od poniedziałku do wtorku
- Osobiście w siedzibie Hospicjum: ul. Mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 131 , pok. 16 w dniach od pon. do wt. godz. 09:00-14:00 w tym przerwa. 15-20 min
- Internetowo: wypełniony formularz i oświadczenia przesłać można na adres: rekrutacja@hospicjum.sosnowiec.pl
-
Wszystkie formularze dotyczące projektu powinny być wydrukowane w kolorze z zachowaniem kolorystyki znaków promocji projektu!
Załączniki do pobrania:




