Trzecie zapytanie ofertowe – dostawa żywności

Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Ap. zaprasza do składania ofert w ramach zapytania nr. 11/EFS 9.2.1/2022
Dostawa żywności do kuchni w Hospicjum Sosnowieckim im. św. Tomasza Ap. w ramach realizacji projektu pn: „Usługi społeczne dla osób niesamodzielnych w Zagłębiowskim Centrum Wsparcia Opiekuńczo-Rehabilitacyjno-Psychologicznego”
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę żywności na potrzeby kuchni głównej w podziale na następujące Części: Część 1 – Warzywa i owoce świeże,Część 2 – Artykuły różne (w słoikach, w puszkach, suche i sypkie),
Część 3 – Pieczywo.
Oferty należy złożyć w siedzibie Hospicjum Sosnowieckiego przy ul. Mjr H. Hubala-Dobrzańskiego 131 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 800 – 1600 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.02.2022 do godz. 12:00.

Szczegóły w załącznikach.

Załączniki PDF