Zapytanie ofertowe na sukcesywną dostawę produktów leczniczych, produktów do żywienia pn i en, wyrobów medycznych oraz dezynfekcji do działu farmacji

Hospicjum Sosnowieckie zaprasza do składania ofert w ramach zapytania ofertowego nr 2/H/2024r.

„SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PRODUKTÓW DO ŻYWIENIA PN I EN, WYROBÓW MEDYCZNYCH ORAZ DEZYNFEKCJI DO DZIAŁU FARMACJI W HOSPICJUM SOSNOWIECKIM IM. ŚW. TOMASZA AP.”

Ofertę papierową należy umieścić w zamkniętym opakowaniu, uniemożliwiającym odczytanie jego zawartości bez uszkodzenia tego opakowania. Opakowanie powinno być oznaczone nazwą (firmą) i adresem Wykonawcy, zaadresowane następująco: „OFERTA – zaopatrzenie w artykuły medyczne i leki – PAKIET/ CZĘŚĆ NR ……………………………, nie otwierać przed 19.06.2024 r. godz. 10:00”.

Oferty należy złożyć w siedzibie Hospicjum Sosnowieckiego przy ul. H. Dobrzańskiego 131 w Sosnowcu w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 800 – 1600w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.06.2024 do godz. 10:00.

Deklaracje Zgodności i Certyfikaty dla wymaganych wyrobów medycznych proszę przysyłać bezpośrednio na adres dzial.farmacji@hospicjum.sosnowiec.pl do godziny 10:00 19.06.2024r.

Szczegóły w załącznikach.

Załączniki PDF