Koncert Kolęd – Odnowa i Przyjaciele dla Hospicjum

Fundacja EXODUS z Sosnowca oraz Hospicjum im. Św. Tomasza Ap. ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykły, kolędowy koncert noworoczny, z którego dochód w całości zostanie przekazany na sosnowieckie Hospicjum.Koncert odbędzie się w dniu 12.01.2022   o godz. 18.00w auli koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu.

Będą Państwo mieli okazję wysłuchać oraz razem z zespołem zaśpiewać, znane, lubiane i ponadczasowe kolędy, które specjalnie na to wydarzenie zostały na nowo zaaranżowane przez Michała Kubiczka. W tym niezwykłym koncercie wezmą udział artyści- wokaliści i muzycy, którzy specjalnie na tą okazję połączeni wspólna pasją, spotkali się aby móc Państwu zaprezentować te wyjątkowe interpretacje i tym samym wesprzeć dzieło sosnowieckiego Hospicjum.

W koncercie udział wezmą:

Aleksandra Orłowska, Agnieszka Barszczewska, Joanna Bagińska, Dawid Michalski – śpiew

Michał Kubiczek – fortepian, kierownictwo

Sławomir Pelc – instrumenty perkusyjne

Marek Dorębski – gitara basowa

Marek Kuchta – gitara

Agata Kiełtyka- flet poprzeczny

Gabriela Kozieł, Wojciech Rusak- skrzypce

Weronika Wołek- altówka

Roksana Polańska -wiolonczela

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem tego wieczoru i razem będziemy mogli śpiewać i cieszyć się tą niezwykłą atmosferą jaka towarzyszy okresowi Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.