AOON

Usługa astystencka (AOON) będzie świadczona w sposób zindywidualizowany przez max 3 miesiące, uwzględniający rodzaj i stopień niepełnosprawności, wiek oraz indywidualne potrzeby osoby z niepełnosprawnością.

Usługa asystencka będzie obejmować wspieranie osób z niepełnosprawnościami w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego, edukacyjnego. W zależności od potrzeb osoby z niepełnosprawnością, usługa asystencka może obejmować również opiekę higieniczną oraz pomoc w czynnościach fizjologicznych.

Liczba os., które otrzymają wsparcie w zadaniu: 48.

Zgłoszenia:

• Telefonicznie: tel. 32/832-94-00 wew. 20 w dniach od poniedziałku do środy
  • Osobiście w siedzibie Hospicjum: ul. Mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 131 , pok. 16 w dniach od pon. do środy  godz. 09:00-14:30 w tym przerwa. 15-20 min
  • Internetowo: wypełniony formularz i oświadczenia przesłać można na adres: rekrutacja@hospicjum.sosnowiec.pl

Wszystkie formularze dotyczące projektu powinny być wydrukowane w kolorze z zachowaniem kolorystyki znaków promocji projektu!

Załączniki do pobrania:

Poszukujemy pracowników