Zatrudnimy psychologa do pracy w hospicjum oraz projektach unijnych

Hospicjum Sosnowieckie zatrudni psychologa do pracy w hospicjum (wsparcie psychologiczne dla pacjentów i ich rodzin w hospicjum stacjonarnym i domowym, wsparcie osób w żałobie) oraz przy projektach unijnych (poradnictwo psychologiczne dla osób niesamodzielnych i ich opiekunów, zajęcia grupowe i indywidualne w dziennym ośrodku opieki oraz klubie seniora).
Oferujemy umowę o pracę, dodatki socjalne, pracę w zespole psychologów, regularną superwizję.
Wymagany dyplom psychologa, prawo jazdy kat.B, umiejętność współpracy w różnorodnym zespole (m.in. lekarze, pielęgniarki, opiekunki, rehabilitanci, psychologowie, kapelan).

CV oraz list motywacyjny proszę wysłać na adresy:
wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko psychologa.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia aplikacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Hospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap. z siedzibą w Sosnowcu przy ulicy Mjr H.Hubala-Dobrzańskiego 131.